„BYDGOSTA” Spółka z o.o.

istnieje od 1991 roku, kontynuując tradycje Młodzieżowej Spółdzielni Pracy „BYDGOSTY” działającej na rynku robót budowlanych od 1986 roku.

Nasza Firma specjalizuje się w wykonywaniu robót ogólnobudowlanych wraz z projektowaniem i aranżacją wnętrz. Dla spełnienia rosnących wymogów rynku i utrzymania dobrej pozycji, utworzylismy grupę kierownictwa robót instalacji c.o., wod-kan oraz instalacji elektrycznych i nicskonapięciowych, przez co zwiększyliśmy zakres świadczenia usług ogólnobudowlanych. Z niewielkiej firmy, na przestrzeni tych 29 lat udało się nam stworzyć przedsiębiorstwo budowlano-montażowe zdolne do realizacji zadań inwestycyjnych o wysokim standardzie wykonania, skupiające załogę oraz specjalistów o wysokich kwalifikacjach, dysponujące wyposażeniem technicznym pozwalającym na realizację inwestycji i remontów o najwyższym stopniu trudności.

Z całej gamy naszych możliwości realizacji zadań, szczególnie oferujemy

 • Generalne wykonawstwo robót ogólnobudowlanych wraz z projektowaniem, w sektorze obiektów przemysłowych, budownictwa społecznego oraz budownictwa mieszkaniowego,
 • Budowa budynków jedno i wielorodzinnych,
 • Wykonywanie termomodernizacji obiektów przemysłowych i mieszkaniowych,
 • Wykonywanie robót instalacyjnych c.o., wod-kan, klimatyzacji, wentylacji,
 • Budowa hal fabrycznych,
 • Budowa chodników, parkingów i małej architektury,
 • Remonty kominów stalowych i żelbetonowych,
 • Wykonywanie robót specjalistycznych.

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.bydgosta.pl

 • Fordońska 246 , 85-766 Bydgoszcz
 • Tel. (52) 360-68-10  fax. (52) 360-68-11
 • e-mail: biuro@bydgosta.com.pl

NAJWIĘKSZE PRACE REALIZOWANE PRZEZ BYDGOSTA SP. Z O.O.

Spółka Bydgosta realizuje inwestycje począwszy od budynków jedno i wielorodzinnych, poprzez wymagające i skomplikowane projekty, takie jak odsiarczanie spalin, modernizację instalacji demineralizacji wody na terenie PGE Zespołu Elektrociepłowni, czy eliminację masowego zagrożenia chlorem w ZP PKN ORLEN S.A. w Płocku. Możemy pochwalić się również sporym doświadczeniem w zakresie termomodernizacji, remontów oraz budowy i przebudowy budynków Szkół Podstawowych i Przedszkoli. W latach 2017-2018 realizowaliśmy powyższe projekty w ośmiu szkołach w Bydgoszczy i okolicach, a  wartość tych przedsięwzięć wyniosła 38 000 000,00 zł brutto.

Iwestycja „Kolorowe Garbary” jest kolejnym realizowanym przez nas projektem w dzielnicy Okole. Poprzednia zlokalizowana jest przy ulicy Łokietka, a jej mieszkańcy cieszą się komfortowo wykończonymi mieszkaniami. Nasza firma nie ogranicza się tylko do realizacji projektów na terenie miasta Bydgoszcz. Obecnie kończymy inwestycję w Kcyni, gdzie budujemy 5-cio kondygnacyjny budynek w samym centrum miasta, w którym zamieszka 25 rodzin.

Równolegle nasza firma prowadzi prace związane z przebudową i wyposażeniem technologicznym kuchni w Szpitalu Uniwersyteckim im. Bizela w Bydgoszczy, jak również z remontem w Szubińskim Domu Kultury.

Waro wspomnieć również o ostanich naszych projektach, które cieszyły się dużym uznaniem władz miasta Bydgoszcz. Należą do nich między innymi rozbudowa budynku Schroniska dla Zwierząt przy ul. Grunwaldzkiej 298 w Bydgoszczy czy budowa zaplecza na terenie stadionu CWZS Zawisza Bydgoszcz przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy.

W celu zakupu i rezerwacji mieszkania

skontaktuj się z nami

Kolorowe Garbary 22

sprzedaz@kolorowegarbary.pl

+48 690 072 273
czynne od poniedziałku 4 maja